Montaż

Do każdej konstrukcji dołączona jest instrukcja montażu oraz specyfikacja elementów. Klient może samodzielnie złożyć domek lub zlecić to naszej doświadczonej ekipie montażowej.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych monterów oraz przemyślanemu procesowi produkcji, mniejsze domki montujemy nawet w jeden dzień! Montaż większych domów trwa natomiast kilka dni, w zależności od rozmiaru oraz typu konstrukcji.
W trakcie montażu niezbędny jest dostęp do energii elektrycznej o napięciu 220V. Jeżeli na miejscu montażu brak jest prądu należy zorganizować agregat prądotwórczy.

Przed rozpoczęciem montażu niezbędne jest przygotowanie odpowiednio podłoża, na którym ma zostać posadowiona konstrukcja.

Standardowo domki letniskowe stawiane są na bloczkach betonowych (w sytuacjach, gdy podłoże jest piaszczyste, gliniaste, przemarzające itp. zaleca się wykonanie dodatkowo kilku stóp fundamentowych). Większe domki piętrowe wymagają posadowienia ich na fundamencie lub płycie fundamentowej. Po zamontowaniu konstrukcji drewnianej należy zadbać o elewację zewnętrzna i wewnętrzną domku. Domek zaleca się pomalować dwukrotnie na kolor transparentny lub trzykrotnie na kolor kryjący.

Polecane produkty

Close

ALSTE

1 750,00 zł
Close

ALVA

730,00 zł
Close

DAAN

600,00 zł
Close

EMMA

490,00 zł