Dostawa

Ceny produktów na stronie są cenami brutto. Transport płatny jest dodatkowo w zależności od miejsca dostawy. Cena za 1 km wynosi 1,80 zł licząc w obie strony, jednak nie mniej niż 600 zł w przypadku domków do 20 m2 i 1000 zł w przypadku domków do 40 m2. Koszt transportu domków o powierzchni powyżej 40 m2 jest ustalany indywidualnie.
W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt.

Zamawiający musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów ciężarowych. Przed złożeniem zamówienia prosimy o przesłanie wszystkich informacji na temat dostawy (wyspy, tereny górskie, stare miasto, zakazy, strefy dla pieszych, ulice trudno dostępne, etc.). Ze względu na to, że pojazdy są różnej wielkości i zakresu, podlegają różnym przepisom obiegu. Jeśli Klient nie zgłosi powyższych informacji w przypadku ich istnienia, dodatkowe koszty ponosi Klient.

Domki ogrodowe, letniskowe, garaże, altany, sauny są dostarczane na paletach. Długość palety mieści się w przedziale od 1 m do 6 m. Waga palety od 100 kg do 1600 kg. Towary wysyłane są w paczkach (pakietach) i zabezpieczone są przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Ilość paczek zależy od wielkości domku.

Zalecamy wcześniej zagospodarować sobie miejsce do ich przechowania.

Gdy zamówienie będzie gotowe i zapakowane, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminów dostaw. Data dostawy jest ustalona przez przewoźnika za zgodą Klienta.
 W przypadku nieuzasadnionej nieobecności Klienta w momencie dostawy, można zaplanować nową dostawę za dodatkową opłatą.
 Przy odbieraniu towaru konieczne jest podpisanie potwierdzenia dostawy przewoźnikowi, będzie to wymagane w przypadku reklamacji.
 Nasze produkty są dostarczane ciężarówkami o dużych rozmiarach, w zależności od wielkości modelu domku, dlatego konieczne jest, aby adres dostawy umożliwiał dostęp większym ciężarówkom.
 Rozładunek będzie prowadzony w odpowiednim miejscu jak najbliżej adresu podanego przez Zamawiającego.

Kupujący musi zagwarantować swobodny dojazd dla samochodów ciężarowych typu TIR oraz rozładunek palet (możliwe opcje to np. koparko-ładowarka, ładowarka teleskopowa, auto typu HDS, dźwig, wózek widłowy itp.

W przypadku braku możliwości swobodnego i bezpiecznego dojazdu do punktu docelowego, bądź gdy istnieje ryzyko uszkodzenia mienia lub ugrzęźnięcia pojazdu kierowca powinien zatrzymać pojazd w miejscu dozwolonym, nie powodując przy tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Polecane produkty

Close

ALSTE

1 750,00 zł
Close

ALVA

730,00 zł
Close

DAAN

600,00 zł
Close

EMMA

490,00 zł